Değerli Öğrenciler;

 

Kafkas Üniversitesi Kazım Karabekir Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü ve akademik personelleri adına sizleri en içten dileklerimle selamlıyorum.

Kafkas Üniversitesi Kazım Karabekir Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu’nun sevgili öğrencileri, sizlerin mesleki açıdan daha iyi bir eğitim alabilmeniz için yerine getirmemiz gereken bütün sorumluluk ve yükümlülüklerimizin farkındayız. Bu bağlamda sizlerin sanayi ve hizmet sektörünün ihtiyacı olan donanımlı, alanlarında iyi yetişmiş ve çağın yetkinlikleriyle donatılmış kalifiye elemanlar olarak yetiştirilmeniz ve bunun yanı sıra yüksek kalitede, içerik bakımından zengin nitelikli bir teknik eğitim alabilmeniz, Meslek Yüksek Okulumuzun benimsemiş olduğu en temel görevlerimiz arasındadır.

Meslek Yüksek Okulumuz, alanında yetkin akademik kadrosu ile yönetim-akademisyen-öğrenci paydaşları arasındaki işbirlikli çalışmalar, yaşam boyu öğrenme ve daha birçok öğrenme odaklı anlayışla siz öğrencilerimize çözüm odaklı, girişimci, temel teknik becerilerle donatılmış bir eğitim hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

Meslek Yüksekokulumuz I. öğretim (gündüz) ve II. öğretim (gece) programları ile iş yaşamına atılmak ve mesleki teknik bilgi sahibi olmak isteyen tüm gençlerimize kapılarını açık tutmaktadır. Meslek Yüksek Okulumuzun tüm öğrencilerine, yeni gelecek öğrenci adaylarımıza ve mezunlarımıza eğitim ve iş yaşamlarında mutluluk ve başarılar dilerim.

Prof. Dr. Onur ATAKİŞİ

Meslek Yüksek Okulu Müdürü